Znane dotychczas z gier HOPA studio ciągle szuka swojej nowej tożsamości. Pomóc ma niedawno otwarty oddział we Wrocławiu.

Biuro w stolicy Dolnego Śląska powstało w zeszłym roku i na razie liczy około 10 osób. Nowy zespół nie pracuje jednak nad niczym, co mogło się kojarzyć z dotychczasowym dorobkiem Artifex Mundi. Pierwszy projekt to realistyczny roguelike FPP w klimatach mitologii nordyckiej.

Studio obecnie poszukuje kilku osób do nowego zespołu. W ofertach pracy jako dodatkowy atut kandydata wymienia się znajomość Unreal Engine 4. Można więc przypuszczać, że to właśnie na tym silniku oparta będzie produkcja wrocławskiego Artifex Mundi.

Studio na razie nie chce komentować sytuacji i dodawać nowych faktów. Z informacji jakie otrzymałem projekt jest na zbyt wczesnym etapie prac, aby cokolwiek zdradzać. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość. Gry Artifex Mundi nigdy jednak nie należały do bardzo dużych pod względem skali, a więc być może jeszcze w tym roku usłyszymy czym jest ten tajemniczy roguelike FPP.

Comments

comments