Do wpadek sklepów internetowych już się przyzwyczailiśmy. Tym razem podziękować możemy francuskiemu oddziałowi Amazona, który zdradził, że zapowiedziana polska gra na Switcha wyjdzie także w wersji pudełkowej.

Chodzi o zręcznościowe Urban Trial Playground, gdzie developerem jest Teyon, natomiast Tate Multimedia wydawcą gry i właścicielem marki. Ponad miesiąc temu jako pierwsi na świecie informowaliśmy o tej produkcji, czekałem też na zgodę publikacji informacji o wersji pudełkowej. Dzięki Amazonowi mogę napisać o tym już teraz.

Na stronie sklepu widnieje też data 26 kwietnia i jest to premiera pudełkowej wersji gry. Cyfrowa zadebiutuje w e-shopie już 5 kwietnia 2018. Amazon zdradził też cenę – 29,99 euro, czyli około 127 zł. Jest to kwota za fizyczne wydanie. Wersja cyfrowa na amerykańskiej stronie Nintendo kosztuje 19,99 dolarów, czyli około 68 zł.

[AKTUALIZACJA]

6 kwietnia wydawnictwo Cenega poinformowało, że Urban Trial Playground w wersji pudełkowej pojawi się także w Polsce. Produkcja w angielskiej wersji językowej trafi na półki sklepowe w nieokreślonym jeszcze dniu kwietnia.

Źródło: Nintendo Everything

Comments

comments