Dopiero co graliśmy w Urban Trial Freestyle 2 na 3DS-a, a Tate Multimedia zapowiada kolejną grę z tej serii. Jako pierwsi na świecie przedstawiamy Wam Urban Trial Playground na Nintendo Switcha. Developerem jest Teyon, natomiast Tate jest wydawcą gry i właścicielem marki.

Nie ma się co dziwić, że Tate Multimedia kontynuuje serię, która na wszystkich platformach sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy. Katowałem ją już na pececie, Vicie i teraz 3DS-ie, a tu kolejna niespodzianka. Już 5 kwietnia na Switchu zadebiutuje Urban Trial Playground, które przeniesie graczy do słonecznej Kalifornii.

Na 50 poziomach znów powrócą widowiskowe tricki, olbrzymie skoki, wheelie i stoppie, poślizgi, zabawa przednim i tylnym hamulcem oraz budowanie combosów. Czyli wszystko to, co lubią fani serii i dwóch kółek. Na pełnej wiedziemy na plażę, poskaczemy po dachach, zwiedzimy nadmorski deptak, dachy i podwórka nadmorskich domków, ale przede wszystkim będziemy odstawiać kosmiczne ewolucje z skokach na chore wysokości i odległości. Czy dokładnie to co lubię.

Switchowa wersja będzie posiadać split screena, czyli katowanie wyników dwóch graczy na podzielonym ekranie. Tutaj Tate Multimedia przygotowało dwa tryby gry – Time Trial i Tag. Samodzielnie będzie można pobawić się w Freestyle i Time, które będą posiadać sieciowe tablice wyników. Na koniec zostaje tryb Ducha, czyli walka z własnym cieniem o uzyskanie jeszcze lepszego wyniku punktowego.

Oczywiście nie może zabraknąć kustomizacji kierowcy i kilku modeli motocykli. Zmiana fatałaszków, nowy silnik i jazda na plażę. Urban Trial Playground dostępny będzie tylko na konsoli Switch, a zadebiutuje w e-shopie już 5 kwietnia 2018.

Jeśli używacie sociali – jest tu ktoś, kto nie ma tam konta? – to polecam polubić fanpage i profil na Twitterze, gdzie znajdziecie najnowsze informacje o UFP. Na koniec wspomnę tylko, że Tate Multimedia pracuje także nad zupełnie inną, świetnie zapowiadającą się grą – Steel Rats, na której pokazie byliśmy.

Rodzimych gier na stacjonarną platformę Nintendo jest sporo, a powstaje jeszcze więcej, co widać po naszym zestawieniu Polskie gry na Switcha. Czas dopisać tam Urban Trial Playground.

Urban Trial Playground – galeria obrazków

Comments

comments