Earthworms to nowa przygodówka od rzeszowskiej ekipy All Those Moments. Czy oprócz ciekawej oprawy wizualnej będzie miała coś jeszcze do zaoferowania?

Historia opowiada kolejną sprawę Daniela White’a, detektywa którego nowa robota przynosi tajemnicze, nadprzyrodzone zjawiska. Gameplay to klasyczna przygodówka point&click nawiązująca do malarstwa Edwarda Hoopera. Więcej o Earthworms opowiada Wojciech Witkowski, projektant gry.

„Świat Daniela White’a nie jest jednowymiarowy. Gracze znajdą tu zarówno elementy horroru i makabry, jak i surrealizmu czy komedii. To wizja, która powinna przypaść szczególnie mocno do gustu fanom gier z artystycznymi ambicjami oraz szeroko pojętego science-fiction. Bez problemu odnajdą się tu też miłośnicy perypetii Foxa Muldera czy klimatów znanych z Twin Peaks i Donnie Darko.”

Na premierą długo nie będziemy czekać, ponieważ Earthworms zadebiutuje już dzisiaj na Steamie w cenie 6 dolarów. Twórcy obiecują około 4-5 godzin zabawy i system podpowiedzi, dzięki któremu nawet mniej doświadczeni w gatunku gracze poradzą sobie z kolejnymi zagadkami. Wydawcą gry są Ultimate Games oraz PlayWay.

Earthworms – screeny

Comments

comments