Wspaniała wiadomość! Rewelacyjny skradankowy Serial Cleaner studia Draw Distance wyjdzie także w limitowanej wersji pudełkowej na PlayStation 4.
Ogłosiło to amerykańskie wydawnictwo Limited Run Games, które dopiero co podpisało umowę na wydanie innej polskiej gry – Panzer Dragoon: Remake. A Serial Cleaner to nic innego jak skradankowa gra akcji, w której wcielamy się w profesjonalnego czyściciela mafii. Bohater przyjeżdża na miejsce zbrodni i niczym Winston Wolf z Pulp Fiction, musi pozbyć się dowodów. Posprzątać krew, schować ciała i ukrywać dowody. A wszystko w klimatach lat 70.
Prywatnie uważam, że Serial Cleaner był jedną z najlepszych polskich gier 2017 roku. Tak dobrą, że wbiłem calaka zgarniając komplet trofeów. Posiadam pecetową wersję pudełkową i nie wypada mi nie kupić i na PlayStation 4. A sprzedaż rusza już w najbliższy piątek 27 września.
Limited Run Games polubiło polskie gry, bo jest to już siódma rodzima produkcja, która zostanie wydana przez nich w wersji fizycznej. Do tej pory ukazały się Sky Force Anniversary (PS4, Vita), Ruiner (PS4), Observer (PS4, wyjdzie też na Switcha), Layers of Fear (PS4, Switch) i Butcher (PS4).