Ofensywa polskiego wydawcy IQ Publishing trwa w najlepsze. Właśnie zapowiedzieli wydanie kolejnej polskiej gry. Oczywiście w pudełku.

Poznańskie studio Robot Gentleman wyprodukowało naprawdę ciekawą i oryginalną grę, którą zresztą na naszych łamach zachwycała się Paulina. Recenzja 60 seconds! od jakiegoś czasu dostępna na naszych łamach – polecam.

„Wyobraźcie sobie że siedzicie w swoim małym domku z całą rodziną, spokojni i bezpieczni, aż tu nagle… ŁIIIIJUUUU! Alarm! Doskonale wiecie, co on oznacza – teraz macie tylko 60 sekund, a potem wiele, wiele dni pod ziemią.” – pisze Paulina.

Tytuł ten pojawi się w serii Made in Poland, czyli będzie wydany w pudełku – gratka dla kolekcjonerów, takich jak ja. Prócz drukowanej pocztówki z grafiką pochodzącą z gry, będą też cyfrowe dodatki oraz kupon rabatowy (-10%) na wszystkie gry z serii MADE IN POLAND do wykorzystania w e-sklepie Exerion.pl. Premiera niebawem. Nic tylko brać, zwłaszcza jeśli chce się wspierać polskie gry i świetna inicjatywę IQ Publishing.

W ramach serii Made In Poland ukazały się takie polskie gry jak: 1heart studia Chicken In The Corn, The Few od Black Moon Design, edycja specjalna Gardens Inc. ekipy Nitreal Games oraz pierwszy epizod Afterfall: Reconquest od studia IntoXicate.

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.