Wydawca, który w tym roku dostarczył na rynek świetne Control, podpisał umowę z polskim studiem Noobz from Poland.

Total Tank Simulator to przykład na to, że można dobrze promować grę bez szerokiej obecności w mediach. Do tej pory wszystkie filmiki przedstawiające gameplay z opublikowanego dema zdobyły aż 35 mln wyświetleń na YouTube. Sama gra to battle simulator oparty na fizyce umieszczony w realiach II wojny światowej. Twórcy przygotowali ponad 50 map, na których będziemy mogli sterować ogromnymi armiami.

Umowa z 505 Games to dla nowego na rynku studia na pewno wielka pomoc. Tak o kulisach współpracy opowiada Jarosław Kotowski, prezes Noobz from Poland.

Umowę z 505 Games podpisaliśmy kilka miesięcy temu. Wczoraj opublikowany zostały pierwszy trailer gry Total Tank Simulator, uznaliśmy wspólnie, że to dobry moment aby ujawnić przy tej okazji kto będzie wydawcą gry. 505 Games to duży zachodni wydawca i dystrybutor gier notowany na giełdzie, który ma przedstawicielstwa na całym świecie. Spółka posiada oddziały w Kalifornii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Chinach i Japonii. W jej portfolio wydawniczym znajdują się gry, których sprzedaż niejednokrotnie przekroczyła kilka milionów sztuk. Jestem przekonany, że doświadczenie i współpraca z 505 Games będzie miała pozytywny wpływ na nasz projekt.

Premiera Total Tank Simulator planowana jest na początek 2020 roku. W podobnym czasie studio planuje debiut na giełdzie New Connect.

Comments

comments