Ambitny plan spółki ma zostać zrealizowany dzięki nowemu Programowi Motywacyjnemu. Jeśli się uda, głównych managerów w 11 bit czeka spora kasa w ramach premii.

Plan jest następujący – w latach 2017-2019 spółka musi wypracować 126,4 mln zł przychodu i 71 mln zł zysku. Według wyliczeń spółki jest to możliwe, głównie dzięki sprzedaży nowych gier. Obecnie 11 bit pracuje nad Frostpunkiem, ale w produkcji jest jeszcze drugi tytuł. Należy również pamiętać o produkcjach, których warszawska spółka będzie wydawcą (np. Beat Cop). W latach 2014-2016 udało się wypracować mniej więcej dwa razy słabszy wynik.

Ambicje 11 bit są ogromne, ale trudno im się dziwić. Po sukcesie This War of Mine apetyt jest jeszcze większy. Kluczowy w tym wyniku na pewno będzie Frostpunkt, którego oczywiście do tej pory nie widzieliśmy. Cóż, kiedy to czytacie ekipa 11 bit Studios właśnie zaczyna PAX South w San Antonio. Według zapowiedzi na każdej imprezie w tym roku studio chce pokazać coś nowego, z drugiej strony na trailer Frostpunka  nie mamy długo czekać. A więc jak, w weekend coś zobaczymy?

PS. Jak Wam się podoba nowe logo 11 bit?

Comments

comments