Był trailer, moje wrażenia czyli największa polska niespodzianka Gamescomu, a teraz w sieci wylądowało blisko 5-minutowe wideo z dema Get Even, w które miałem przyjemność grać w Kolonii.

Studio The Farm 51 zaskoczyło totalnie, bo Get Even jest czymś więcej niż tylko grą FPS. O moich wrażeniach możecie poczytać we wspomnianym tekście, a tymczasem wydawca – Bandai Namco – wypuściło gameplay, prezentujący wybrane momenty wspomnianego Gamescomowego dema, uzupełnione dodatkowymi lokacjami. Są to oczywiście fragmenty, bo rozgrywka dla pismaków była o wiele dłuższa. Jest to przekrój kilku lokacji i akcji, które dzieją się w Get Even.

Musicie przyznać, że nie dość, że wygląda to naprawdę dobrze, gra intryguje, a dźwięki potęgują niepokój. Cole Black – główny bohater – nie ma jednak z tym problemu, mimo, że atmosfera nie jest sprzyjająca. Tajemnica, śledztwo, trochę strzelania, strachu, psychologicznych twistów. Wybuchowa mieszanka, która powinna nam bardzo smakować już na wiosnę przyszłego roku.

Comments

comments