Nocna konferencja Square Enix to także materiały z Dying Light 2.

W sieci pojawił się trailer i fragment gameplay’u oraz wywiad z Tymonem Smektałą, Lead Game Designerem przy Dying Light 2. Tak jak kilka dni temu poznaliśmy bohatera i datę premiery, tak teraz jest to wariacja tego, co widzieliśmy w ubiegłym roku. Zaprezentowano tę samą lokację i miejscówki, mam też wrażenie, że zgadzają się nawet niektóre akcje. Co prawda pięknego nigdy za wiele, ale przydałby się powiew świeżości. Warto za to zobaczyć wywiad z Tymonem Smektałą, będący pigułką tego, co o grze już wiemy.

Dying Light 2 jest bardzo wysoko na mojej liście polskich gier, w które muszę zagrać w roku 2020. Pozycją obowiązkową. Chciałbym jednak zobaczyć jakieś nowe fragmenty gry, a te zapewne były prezentowane dziennikarzom za zamkniętymi drzwiami na E3. Mam nadzieję, że zobaczę soczysty gameplay na gamescomie, bo do Kolonii się wybieram. Koniecznie sprawdźcie też co kryje się na dole tego newsa pod wszystkimi materiałami wideo. Kolekcjonerzy powinni zemdleć z zazdrości.

W Dying Light 2 na PC, PlayStation 4 i Xboksie One zagramy na wiosnę 2020 roku.

Wszystkie newsy z E3 związane z polskimi grami znajdziecie w tym miejscu.

Ania z Techlandu (pozdrawiam!) wrzuciła do sieci zdjęcie figurki Aidena Caldwella, głównego bohatera Dying Light 2 . Nie jest to niestety rzecz do kupienia, bo studio rozdaje takie prezenty na targach E3. Otrzymują je zapewne dziennikarze, którzy uczestniczą w zamkniętych pokazach Dying Light 2. Czerwienieję z zazdrości.

Comments

comments