Kto pamięta ciekawie zapowiadającą się platformówkę BRUCE: The Game? Jej produkcja została zawieszona kilka lat temu. Wszystko jednak wskazuje na to, że ta cyberpunkowa gra jednak zostanie wydana.

Tyle przynajmniej można wywnioskować na podstawie wypowiedzi Karola Drzymały ze studia Tabasco Interactive. Niedawno przeprowadziłem z nim krótki wywiad na temat sytuacji w studiu, które niedawno wydało mobilną produkcję Kickerinho World. Oczywiście wśród poruszanych tematów nie mogło zabraknąć BRUCE: The Game. Odpowiedź na pytanie o szanse na reaktywację projektu mówi bardzo wiele.

BRUCE to projekt, który zawsze pozostawał w naszym sercu. Tym bardziej miło mi uchylić rąbka tajemnicy, że coś jest zdecydowanie na rzeczy. Na razie nie mogę zdradzić szczegółów, ale obiecuję, że już wkrótce zostanie ujawnionych więcej informacji.

Trzeba się więc wykazać odrobiną cierpliwości, ale faktycznie już niedługo mamy poznać nowe informacje na temat BRUCE: The Game. Cały wywiad z Karolem Drzymałą zostanie opublikowany już jutro. Warto będzie go przeczytać, bo oprócz wyżej wspomnianych informacji znaleźć tam można kilka interesujących ciekawostek na temat innych projektów studia jak Kickerinho czy kontynuacji Star Horizon.

 

Comments

comments