Czołem! Byle nie w ścianę… Podwórkowe, tanie jak barszcz wrzuty – chyba każdy przechodził to w dzieciństwie. Ale co, jeśli szkole wrzuty przenieść do wirtualnego świata, zmiksować z Monty Pythonem? Powstanie doskonały symulator zniewag.

Oh…Sir!! The Insult Simulator to nowa-stara gra studia Vile Monarch, ekipy, która niedawno wydała genialne Crush Your Enemies. Dlaczego nowa-stara? Bo pierwsza wersja powstała w 42 godziny na ubiegłorocznym game jamie i nosiła tytuł Oh…Sir!. To po co wydawać ponownie coś, co się już dobrze przyjęło? O tym powie Kacper Kwiatkowski ze studia Vile Monarch.

Oh…Sir! bez większych zmian opublikowaliśmy ją na Steamie. Zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania (ponad 100 tysięcy pobrań!), więc postanowiliśmy stworzyć ulepszoną wersję. Tym razem płatną, chociaż mogę obiecać, że niedrogą. Oryginał inspirowany był Monty Pythonem, szczególnie skeczem o papudze (temat jamu brzmiał „This parrot is no more”), pozwalał grać dwóm osobom przy jednym urządzeniu w roli dwóch dżentelmenów kłócących się o tę papugę. W nowej wersji do wyboru będzie co najmniej 5 postaci, które będą się przerzucały obelgami w ramach 4 różnych scenariuszy, w różnym stopniu inspirowanych Monty Pythonem. Dostępny będzie znany z poprzedniej odsłony tryb >kanapowego multiplayera<, ale też multiplayer online oraz turniej z CPU.” – mówi Kacper Kwiatkowski.

Premiera Oh…Sir!! The Insult Simulator na Steamie już tego lata i jak to mówią twórcy „remake już wkrótce zniszczy to, co pozostało po waszych przyjaźniach i więzach rodzinnych”. Doskonałe 🙂

Comments

comments