Koniec z tajemnicami – pierwsza publiczna prezentacja multiplayerowego shootera World War III odbędzie się na Gamescomie. 

The Farm 51 dopiero co wydało Get Even (polecam naszą recenzję), a już zabiera się za promocję kolejnego projektu. Jest nim wieloosobowym shooter World War III, o istnieniu którego wiemy od dłuższego czasu. Jak się okazuje studio z Gliwic przywiezie swoją produkcję na tegoroczny Gamescom, gdzie zostanie ona po raz pierwszy publicznie zaprezentowana.

Obecnie nie wiemy zbyt wiele o projekcie World War III. Na pewno będzie to sieciowa strzelanka na PC nastawiona na drużynowe potyczki, walkę pojazdów i w miarę wierne oddanie realiów panujących na polu bitwy. The Farm 51 w tym celu współpracuje między innymi z przemysłem zbrojeniowym.

World War III nie jedyną polską atrakcją na Gamescomie

Tegoroczny Gamescom zapowiada się niezwykle ciekawie dla fanów rodzimych produkcji. Kilku deweloperów zapowiedziało tam swoją obecność (ostatnio chociażby QubicGames, CD Projekt RED czy Destructive Creations), część zrobi to dopiero w najbliższym czasie. Na pewno pokusimy się o tradycyjne podsumowanie tego, kto będzie prezentować się w Kolonii.

Comments

comments