CD Projekt RED na E3? Na pewno pokażą Cyberpunk 2077! 

Ja bym jednak proponował położyć ręce na kołdrę i specjalnie się nie ekscytować. Fakt jest jeden – organizatorzy E3 na oficjalnej stronie imprezy zaprezentowali najważniejszych wystawców. Wśród nich twórcy Wiedźmina 3. Wiele osób od razu połączyło to ze słynnym twitterowym **beep** czy późniejszymi plotkami sugerującymi, że w tym roku w Los Angeles studio zaprezentuje swój najnowszy projekt. Oczywiście można to tak interpretować. Mimo wszystko na razie nie ma co się ekscytować.

CD Projekt RED ma przecież Gwinta, który na pewno będzie intensywnie promowany. Równie dobrze stoisko warszawskiej ekipy może być w całości poświęcone karciance. Lepiej więc nie robić sobie nadziei, aby później się nie rozczarować.

Warto jednak wspomnieć jeszcze o jednej rzeczy. Rok temu zarząd CD Projektu wyraźnie mówił, że 2017 będzie rokiem Gwinta. W tym roku takich deklaracji nie było. Może więc wreszcie coś ruszy się z tematem Cyberpunka.

Na koniec nie wypada nie napisać, że na liście wystawców jest też Techland, a konkretnie jego dział wydawniczy. Pokazywany pewnie będzie God’s Trigger. Mam jednak nadzieję, że wrocławska spółka przywiezie do Los Angeles jeszcze jakieś tytuły.

Comments

comments