Digital Melody kontynuuje świetną pracę i zdobywa kolejne wyróżnienia dla swoich projektów. Tym razem zespół z Grodziska Mazowieckiego został doceniony przez Google oraz Apple za najnowszą produkcję – Runventure.

Niedawno Digital Melody otrzymało nagrodę – Mobile Trends Awards 2017 – za grę Hardway. Oczywiście statuetka została przyznana w kategorii Najlepsza Gra Mobilna. Co ciekawe wśród nominowanych produkcji pojawiła się druga produkcja stworzona przez Digital Melody – ARcade Plane.

Źródło: Mobile Trends

Po zeszłorocznych sukcesach, polskie studio weszło z przytupem także i teraz. Tym razem doceniono najnowszą produkcję – Runventure. Podobnie jak w przypadku poprzednich tytułów, ponownie mamy do czynienia z projektem stawiającym na szybką zręcznościową rozgrywkę charakteryzującą się świetną oprawą wizualną.

Szczególnie interesujące jest sterowanie jednym palcem, które w przypadku tej platformówki daje świetny efekt. Jak mówią sami autorzy: „Runventure to takie Dark Souls, połączone z Mario ze sterowaniem z Angry Birds” .

Ciekawy pomysł został dostrzeżony także przez Apple oraz Google, które wyróżniło Runventure podczas premiery. Tytuł trafił na listę najciekawszych projektów dostępnych na obie platformy.

Runventure to także zwycięzca konkursu Big Indie Pitch, organizowanego podczas poznańskiego GIC. Ekipie Digital Melody życzymy dalszych sukcesów i gratulujemy, a Was zapraszamy do intensywnych testów. Produkcja dostępna jest za darmo na platformie AppStore oraz Google Play.

Comments

comments