Realpolitiks: New Power to nie kolejna odsłona, a pierwsze DLC do strategii katowickiego Jujubee. Rozszerzenie będzie skoncentrowane na Korei Północnej i potencjalnym konflikcie nuklearnym.

Dodatek pozwoli wcielić się w jedno z wybranych państw – USA, Korea Północna, Japonia lub Chiny. Celem będzie uniknięcie wojny nuklearnej. Albo wręcz przeciwnie, napędzanie innych krajów, aby zaognić konflikt. Oprócz tego Realpolitiks: New Power wprowadzi do rozgrywki organizacje pozarządowe, a także pozwoli na tworzenie większych jednostek terytorialnych drogą dyplomacji. Dodatek zostanie udostępniony 15 marca. Karta gry na Steamie oraz informacja prasowa nic nie mówią o cenie.

Realpolitiks: New Power screeny

Na tym nie koniec nowości w Realpolitiks. Jujubee przygotowało również nową, darmową aktualizację. Dodaje ona między innymi drzewko technologiczne „Outsourcing”, które pozwoli wygenerować więcej punktów akcji. Z kolei drzewko „Zaawansowany import broni” zostanie ulepszone, dzięki czemu pozwoli na importowanie jednostek transportowych. Od teraz możliwe będzie również zmienianie nazw i flag państw. Darmowe rozszerzenie jest już dostępne.

Jeśli nadal zastanawiacie się czy warto dać szansę grze koniecznie sprawdźcie naszą recenzję. Pamiętajcie jednak, że od jej publikacji Realpolitiks została znacząco ulepszona.

Comments

comments