Twórcy polskiej gry platformowej The Way poinformowali nas, że premiera tej niezwykle ciekawej produkcji została przesunięta na luty 2015 roku. Jest to związane z pracami nad pięcioma wersjami językowymi.

Oglądając trailer The Way sięgam pamięcią do czasów, gdy na Amidze katowałem Another World i Flashback od świetnego francuskiego studia Delphine Software. W maju tego roku gra polskiego studia zebrała fundusze na platformie finansowania społecznościowego Kickstarter, więc prace nad nią ruszyły pełną parą.

The Way miało trafić na Steam, GOG i HumbleStore w styczniu tego roku. Niestety dostaliśmy informację od Krzysztofa Kostowskiego, szefa PlayWay, że premiera została przesunięta.

 

„W planie wydawniczym PlayWay gra The Way jest obecnie przewidziana na luty 2015 roku.”

 

Nie jest określone kiedy dokładnie to nastąpi, ale czy to ma jakieś znaczenie? Gra zapowiada się bardzo interesująco, ma kosztować jedynie 15 dolarów – czyli około 50 zł, więc mogę poczekać tych kilka tygodni dłużej.

The Way pojawi się na PC, Mac i Linux, a na ostatni kwartał tego roku przewidziana jest premiera wersji na systemach Android i iOS.

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.