Setki serwisów rozdaje swoje nagrody, ale w notowaniach fanów na stronach Indie DB, Slide DB i VR DB od zawsze Polacy radzili sobie bardzo dobrze. Tak jest i w tym roku, więc wypadałoby pomóc rodakom, zwłaszcza, że prezentowane gry są naprawdę dobre.

Na początek weźmy Indie of the Year Awards, gdzie w finałowej setce notowane są trzy rodzime produkcje. Wśród wydanych gier w kategorii First Person Shooter mamy Superhota od Superhot Teamu i Wilds.io (Hack 'n' Slash) od Przemysława „Rezonera” Sikorskiego, a w nadchodzących Archaica: The Path Of Light (Puzzle) od studia TwoMammoths. Głosy oddane? No to lecimy dalej.

W głosowaniu App of the Year Awards, wśród 50 finalistów są dwie polskie produkcje. Steamkraft w kategorii Puzzle od studia Telehorse oraz Chasers od ekipy gameDNA w grach Arcade.

Na koniec zostaje VR of the Year Awards. Dziwi mnie, że nie ma tam produkcji studia The House of Fables, która zdobyła dwie nagrody na Casual Connect w Tel Awiwie. Mamy za to innego przedstawiciela. Jest nim po raz kolejny Superhot (First Person Shooter) od Superhot Teamu, który niedawno doczekał się wersji VR.

Mam nadzieję, że poświęciliście minutę swojego życia by wesprzeć polskie produkcje, bo są warte Waszych głosów. Liczę na to, że po zakończeniu zabawy będę mógł napisać newsa o tym, że nagrody zgarnęły rodzime studia. Oby!

Comments

comments