Mijający tydzień stał pod znakiem dwóch premier – Jet Kave Adventure i Devil’s Hunt.

Dwa debiuty, w obu zupełnie inne emocje. Jet Kave Adventure od 7Levels zebrało sporo dobrych not. Zdecydowanie polecam zapoznać się z tym tytułem. O ile oczywiście ma się w domu Switcha, ponieważ krakowska ekipa nie zdecydowała się na wersję na inne platformy. Zupełnie inaczej odebrane zostało Devil’s Hunt. Debiutancka gra ekipy Layopi Games może się „pochwalić” średnią not na poziomie raptem 53% (via Metacritics). Recenzenci narzekają na całe mnóstwo rzeczy, od koślawej mechaniki, po nudę, kończąc na kiepskiej historii.

Zanim klasycznie przejdziemy do newsów, które ominęliśmy w tym tygodniu (niewiele, bo wyjątkowo większość doczekała się osobnego tekstu), mała informacja. Jak pewnie wielu zauważyło, od kilku dni co jakiś czas pojawia się u nas pop-up z zachętą do wypełnienia ankiety. Odpowiedzenie na wszystkie pytania zajmie nie więcej niż minutę. Zachęcamy więc do dzielenia się swoimi opiniami, ponieważ pozwoli nam to skuteczniej rozwijać Graczpospolitą. Dla ułatwienia link do ankiety znajdziecie TUTAJ.

Tyle ogłoszeń, czas na małą garść newsów z tego tygodnia.

  • Studio DRAGO entertainment zapowiedziało Food Truck Simualtor, w którym będziemy odnawiać i obsługiwać mobilne punkty gastronomiczne. Wydawcą zostało Movie Games.
  • ECC Games poinformowało o pozyskaniu licencji na markę Mazda, która zostanie wykorzystana w grze Drift19.
  • W najbliższy piątek, 27 września, do sprzedaży trafi Car Mechanic Simulator Pocket Edition. Gra pojawi się tylko na Nintendo Switch. Za tę wersję odpowiada Ultimate Games.

TOP 5 najchętniej czytanych tekstów w tym tygodniu.


  1. Nie zapomnieliście o dzisiejszej premierze Devil’s Hunt?
  2. Teyon zapowiedział shootera Terminator: Resistance
  3. Panzer Dragoon: Remake wyjdzie w limitowanej wersji pudełkowej
  4. House Flipper z ponad milionem sprzedanych egzemplarzy
  5. RPG akcji Immortal Planet trafi na PlayStation 4

Premiery tygodnia – 16-22 września

Comments

comments