Mijający tydzień stał pod znakiem jednej z ważniejszych tegorocznych premier.

Debiut każdego potencjalnego polskiego hitu to dla nas ważne wydarzenie. Niestety niewiele wskazuje na to, że kolejne dni przyniosą wysyp newsów o sukcesach Warsaw. Mimo wszystko ekipa Pixelated Milk wcale nie ma się czego wstydzić – szaleństwa nie ma, ale znalazło się też kilka niezłych recenzji.

Zanim przejdziemy do konkretów jeszcze mała prośba od nas. Ciągle zbieramy odpowiedzi do naszej ankiety. To tylko 7 krótkich pytań, a więc odpowiedzenie na nie nie zajmie zbyt wiele czasu. Jeśli więc ktoś nie miał jeszcze okazji podzielić się swoimi opiniami, zapraszam TUTAJ.

Tyle tytułem wstępu. Teraz czas na całkiem sporo mniejszych i większych newsów z kończącego się właśnie tygodnia, których nie mieliście okazji u nas przeczytać.

 • DRAGO entertainment zapowiedziało grę Airport Contraband. W grze wcielimy się w pracownika ochrony lotniska, który zajmie się wyłapywaniem podejrzanych osób i szukaniu niedozwolonych przedmiotów w bagażach podróżnych. Wydawcą zostało Movie Games. Premiera w 2020 roku.
 • Kolejny symulator, tym razem składania modeli kolekcjonerskich. Za projektem Model Builder stoi studio Moonlit, a pomysłodawcą jest Jakub Wójcik, nasz były redakcyjny kolega.
 • QubicGames wyda na Nintendo Switch Tavern of Emyr Barbarous, Primrose Lake oraz Barbarous. Wszystkie gry stworzyło warszawskie SQRT3. Premiery na konsoli Nintendo powinny mieć miejsce do końca pierwszego półrocza 2020 roku.
 • Ponownie QubicGames. Polska spółka wyda na Nintendo Switch popularne Door Kickers rumuńskiego studia KillHouse Games. Premiera w 2020 roku.
 • Arts Alliance negocjuje warunki potencjalnej inwestycji w spółkę. Wybrana grupa inwestorów ma zainwestować kwotę 5 mln zł.
 • Car Mechanic Simulator Pocket Edition znalazł na Nintendo Switch 1000 nabywców w ciągu 3 dni od premiery. Tyle wystarczyło do tego, aby zwrócić koszty produkcji portu.
 • GPW podjęło uchwałę dot. dopuszczenia do notowań na giełdzie New Connect akcji spółki Klabater. Debiut na parkiecie planowany jest do końca roku.
 • ECC Games podpisało umowę, na mocy której w Drift19 pojawi się licencja na markę Subaru.

TOP 5 newsów z ostatniego tygodnia

 1. Świat ocenia – Warsaw
 2. Premiery tygodnia (30 września – 6 października)
 3. DRAGO entertainment planuje pozyskanie 1,6 mln zł od graczyaaa
 4. Blair Witch – poradnik do osiągnięć/trofeów
 5. Nominacje do nagród CEEGA. Polacy zdominowali zestawienie

Premiery tygodnia (7-13 października)

Comments

comments