Już w ten weekend PAX East, a więc zgodnie z obietnicą IMGN.pro prezentuje pierwszy materiał wideo z Seven: The Days Long Gone. Jest na co popatrzeć.

Nie będę ukrywać, że nie wszystko na tym trailerze mi się podoba. W niektórych miejscach odniosłem wrażenie, że SI mogło zachować się zdecydowanie lepiej. Coś jeszcze? W zasadzie to by było na tyle jeśli chodzi o narzekanie, cała reszta prezentuje się minimum dobrze. Największe wrażenie robi design świata oraz styl graficzny. Nie wiem czy tego jeszcze nikt nie zrobił, ale na pewno taki art style nie jest często spotykany. Mimo iż Seven: The Days Long Gone nadal jest na stosunkowo wczesnym etapie produkcji, już teraz prezentuje się bardzo ciekawie.

Aktualnie IMGN.pro promuje grę słowami „Ex-Witcher 3 Developers”, ale po tym wideo widać, że Seven ma wiele więcej do zaoferowania. Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego jest wielka szansa na to, że doczekamy się kolejnej, świetnej polskiej gry. Na polu gier RPG mamy w zasadzie tylko Wiedźmina i wspomnienie po Two Worlds, a więc dobrze, że w tym gatunku tworzy się coś nowego. Trzymamy kciuki!

Comments

comments