Duet IMGN.pro i Telepaths' Tree opublikował kolejny materiał wideo z Inner Chains. Tym razem jest to pierwszych kilka minut z rozgrywki. Niewiele, ale warto obejrzeć jeśli nie miałem okazji widzieć gry na tegorocznym PGA.

Na samym wstępie twórcy wyjaśniają, że Inner Chains to nie symulator kamerzysty (czy, w języku language, walking simulator), a shooter. A nawet taktyczny shooter! Strzelania na razie nie widać, jest za to niesamowity świat wykreowany na potrzeby gry. Mroczny, przerażający, ale jednocześnie tak intrygujący, że chce się go zwiedzić. W porównaniu do dema na PGA (ten sam fragment rozgrywki) w zasadzie nic się nie zmieniło. Brak targowego zgiełku sprawia jednak, że można docenić warstwę audio.

Nie bez powodu uznałem Inner Chains za najlepszą grę tegorocznego PGA. Wizualnie produkcja ekipy Telepaths' Tree wygląda obłędnie i mam tylko nadzieję, że samo strzelanie również będzie trzymać poziom. Tego jednak nie dowiemy się w najbliższym czasie. Na premierę trzeba chwilę poczekać, ale to dobrze, lepiej jak twórcy porządnie dopracują ten projekt. To zdecydowanie jedna z najciekawiej zapowiadających się polskich gier 2017 roku.

Comments

comments