Pewnej nocy w lesie – taki tytuł będzie nosić pierwsze DLC do udanej przygodówki Apocalipsis. Rozszerzenie pozwoli lepiej poznać historię przedstawioną w produkcji ekipy Punch Punk.

Dodatek (oryginalnie występujący pod nazwą One Night in the Woods) zadebiutuje już dzisiaj na Steamie. DLC opowie historię Zuli, ukochanej głównego bohatera podstawki, która po oskarżeniu o posługiwanie się magią zostaje stracona. W czasie przechodzenia Pewnej nocy w lesie będziemy mogli odkryć tajemnice snów Harrego, w których Zula przedstawiona była jako czarownica.

Ponownie w rolę narratora wcieli się Adam Nergal Darski, czyli charyzmatyczny lider zespołu Behemoth. Przy okazji ogłoszenia dodatku wydawca przypomniał o trwających pracach nad wersją konsolową. Niestety Klabater nie zdradził żadnych nowych szczegółów dotyczących daty premiery. Mam nadzieję, że kiedy Apocalipsis już trafi na nowe platformy, w zestawie będzie zawierać dodatek. Posiadacze wersji na Steama będą musieli za niego zapłacić. Na szczęście niewiele, bo tylko 1,99 $. Nie powinniśmy więc oczekiwać, że Pewnej nocy w lesie zapewni rozrywkę na zbyt długo. Samą podstawkę można było w końcu przejść w ok 2 godziny.

Comments

comments