Czy po porażce z Agony ekipa Madmind Studio odbuduje zaufanie wśród fanów horrorów? Paranoid może przynieść odpowiedź na to pytanie.

Do tej pory o Paranoid nie wiedzieliśmy zbyt wiele. Najnowsza paczka informacji prosto od dewelopera pokazuje, że za tym projektem stoi ciekawy pomysł. Gra przedstawia historię Patricka, pogrążonego w chorobie mentalne po stracie najbliższych osób. Jego rodzice zginęli w brutalnym wypadku, a siostra zaginęła 13 lat temu. 31-letni mężczyzna zamyka się w swoim domu. Z jednej strony zapewnia mu to bezpieczeństwo, z drugiej pogłębia paranoję.

Pewnego dnia odbiera on telefon, a w słuchawce słyszy głos kobiety. Brzmi jak jego zaginiona siostra. Zapowiada, że niedługo wróci. Sytuacja sprawia, że Patrick staje na krawędzi szaleństwa.

Ekipa Madmind Studio zapowiada poważne podejście do tematu chorób psychicznych. W grze nie zabraknie więc fabuły w stylu horroru psychologicznego. Pojawi się również walka wręcz. W zależności od stylu rozgrywki zobaczymy jedno z trzech zakończeń.

Twórcy na razie nie zdradzają daty premiery. Wiadomo jedynie, że gra tworzona jest ekskluzywnie na Steama.

Paranoid – screeny

Comments

comments