Jet Kave Adventure to nowa produkcja ekipy 7Levels, twórców Castle of Heart.

Łączenie dwóch, teoretycznie wykluczających się rzeczy (np. granie muzyki metalowej na instrumentach smyczkowych, patrz Apocalyptica) czasami przynosi niezłe efekty. Czy tak będzie również w przypadku Jet Kave Adventure, najnowszej produkcji krakowskiego studia 7Levels? Twórcy Castle of Heart pracują obecnie nas grą osadzoną w czasach kamienia łupanego. Kave, nasz główny bohater, to wódz plemienia, który właśnie został wygnany przez własnych ludzi. Nietypowe znalezisko odmienia jednak jego nieciekawą sytuację.

Kave na swojej drodze odnajduje jetpack. Tak, jetpack. Co on robił w świecie, w którym największą innowacją jest koło? Otóż jest to przedmiot pozostawiony przez Obcych, którzy właśnie najechali na wyspę, na której żyje protagonista. Dzięki nowej zabawce Kave będzie mógł uratować swoich ludzi i udowodnić przydatność dla plemienia.

Jet Kave Adventure to miks platformówki i gry akcji 2,5D. Twórcy obiecują 36 poziomów i mechanikę przygotowaną konkretnie pod możliwości Nintendo Switch. Podobnie jak Castle of Heart, najnowsza produkcja 7Levels również planowana jest tylko na konsolę japońskiej korporacji.

Kolejne materiały z gry mają pojawić się już 11 lipca. Premiera pełnej wersji w trzecim kwartale tego roku.

Jat Kave Adventure – screeny z rozgrywki


Więcej polskich gier na Nintendo Switch znajdziesz w NASZYM SPISIE.

Comments

comments