Takiego połączenia raczej się nie spodziewaliśmy. Krakowski One More Level postanowiło związać się z firmą Laser-Med, spółką zajmującą się między innymi chirurgią plastyczną czy dermatologią.

Laser-Med jakiś czas temu informował rynek, że chce się przebranżowić i postawić na coś zupełnie innego. Trudno było jednak przypuszczać, że notowana na New Connect spółka aż tak mocno zmieni kierunek rozwoju. Jeśli na ostatniej prostej nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, niedługo dojdzie do połączenia z krakowskim studiem One More Level. Tym sam dotychczasowi akcjonariusze dewelopera staną się udziałowcami Laser-Med.

O ekipie z małopolski ostatnio nie było zbyt głośno. Inicjatywa One More Bundle nie jest rozwijana, a zapowiedziany kawał czasu temu God’s Trigger sprawia wrażenie jakby zaginęło w akcji. Zmiany własnościowe powinny jednak nieco poprawić sytuację i niedługo możliwe że dowiemy się czegoś nowego o aktualnym projekcie studia.

One More Level – dotychczasowy dorobek

One More Level ma na koncie między innymi Deadlings, a także projekty, przy których pełniło rolę wydawcy – Warlocks vs Shadows oraz ciągle nieukończone Race To Mars. Oprócz tego studio stworzyło własnego bundla One More Bundle. Nigdy jednak nie zdobył on zbyt dużej popularności.

Comments

comments