Takiego konkursu nie ma nigdzie! Lubisz obrażać, bawić się w hejtera, wtykać ludziom palce w oko i spijać bratu kożuchy z mleka? No to mamy dla ciebie grę Oh…Sir! The Insult Simulator, która DZISIAJ (wtorek) zadebiutowała na PlayStation 4.

Za świetny port z piecyków gry studia Vile Monarch odpowiada ekipa Crunching Koalas. Jak zawsze spisali się na medal, a my z okazji premiery mamy dla Was konkurs! Gra w PlayStation Store kosztuje 12,5 zł – tak, sprzedają złoto za cenę błota, ale u nas jest szansa dobrze się zabawić i przy okazji dostać Oh…Sir! The Insult Simulator za darmo.

A co trzeba zrobić? Banał. W komentarzu pod tym newsem (na portalu lub Facebooku) wymyślić i napisać srogą wrzutę na polską grę lub studio. W końcu o czerstwych tekstach jest ta wspaniała gra. Bez bluzgów, a ilość wpisów przypadająca na osobę jest dowolna. Przykłady? Proszę bardzo:

– Twój stary grał w Wiedźmina 3 w 144p!
– Twój chłopak wbija calaka w Robbo!
– Płakałeś na trailerze Dead Island!
– Zrobiłeś refunda Superhota na Steamie, bo myślałeś, że tekstury sie nie wczytują.

Itd.itp. etc. Czym bardziej czerstwe, suche i drętwe teksty – tym lepiej. A oceniać będziemy my i ekipa Vile Monarch. Czas start, rozwiązanie w czwartek.

Comments

comments