Czy jest tu ktoś, kto nie posiada w swojej kolekcji jakiegokolwiek pudełkowego wydania gry z serii Wiedźmin? Nawet jeśli tak jest, to mam dla Was dobrą informację.

CDP poinformowało, że tylko do polskich sklepów trafi nowa reedycja edycji rozszerzonej pierwszego Wiedźmina. Z kolekcjonerskim steelbookiem. Co więcej, będzie wydana jednorazowo, czyli zapomnijcie o dodrukach i do tego w bardzo ograniczonym nakładzie. Ważne jest to, że wersja ta otrzyma wiele ulepszeń i zawartości dodatkowej.

– Poprawione dialogi i scenki przerywnikowe – ponad 5000 ponownie nagranych linijek tekstu oraz nowa edycja tłumaczenia na język niemiecki nadają grze więcej spójności, a 200 nowych gestów podczas scenek przerywnikowych czynią animacje postaci jeszcze bardziej naturalnymi.
– Ulepszony Ekwipunek – nowy system ekwipunku sprawia, że zarządzanie przedmiotami jest dziecinnie łatwe, dzięki zastosowaniu nowych metod sortowania przedmiotów i składników alchemicznych.
– Usprawnienia techniczne – większa stabilność gry, skrócony czas ładowania, lepsza responsywność postaci podczas walki, szybsze ładowanie ekranu ekwipunku, opcja włączania i wyłączania autozapisu i wiele, wiele więcej.
– Większa różnorodność postaci – aby dodać grze więcej różnorodności, rozszerzona wersja gry wprowadza specjalny system, który losuje wygląd napotkanych postaci spośród dziesiątek dostępnych w grze modeli.

A to jeszcze nie koniec, bo fani dostaną sporo dodatkowych materiałów:

– Interaktywny komiks.
– Edytor Przygód D’jinni.
– Dwie nowe przygody oferujące ponad pięć godzin zabawy.
– Ścieżka dźwiękowa gry
– Materiały wideo z procesu tworzenia gry.
– Oficjalny poradnik.
– Dwie mapy świata przedstawionego w grze.

Czyli Wiedźmin: Edycja Rozszerzona zawierać będzie wszystkie wydane łatki. Można tez zakładać, że gra zostanie dostosowana do współczesnych standardów, bo przypomnę tylko, że pierwotnie wyszła w roku 2007. Wiedźmin: Edycja Rozszerzona na PC będzie można kupić 22 września w sugerowanej cenie 49,99 zł. W tej chwili ruszyły już zamówienia przedpremierowe w sklepie muve.pl. Ja swoją kopie już zamówiłem.

Ciekawostką jest fakt, że w sieci lata obrazek wskazujący na to, że cała seria Wiedźmin doczeka się takiej reedycji. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona ma pojawić się 20 października tego roku, a Wiedźmin 3: Dziki Gon 17 listopada.

Comments

comments