Studio Digital Melody z Grodziska Mazowieckiego ma patent na gry mobilne. Po wielu sukcesach ich produkcji, kolejny tytuł z ich stajni szybko osiągnął znaczący kamień milowy.

U wielu z Was pojawi się pierwsza myśl: nie kojarzę tego studia. Ale wystarczy wymienić kilka tytułów i od razu będzie wiadomo o kogo chodzi. Timberman, Surfingers, Masky, Soccer Hit, Fly O’Clock czy Risky Rescue. Osobiście grałem w każdą, ale największym sukcesem jest chyba rąbanka z drwalem. Timberman nie tylko osiągnął kilkadziesiąt milionów pobrań, ale trafił także na peceta czy Xboksa One.

Ich najnowsza gra Hardway jest kolejną „łatwą i bezstresową” zabawą. Tym razem chodzi o budowę drogi przed jadącym samochodem. Niby proste, a stanowi wyzwanie i wciąga jak diabli. Zwłaszcza w późniejszych levelach.

No i okazało się, że także Hardway szybko przypadł graczom do gustu. Darmowa gra z mikrotransakcjami szybko osiągnęła pierwszy znaczący kamień milowy.

„W piatęk pękł nam milion pobrań w Hardway na iOS. Zajęło to 6-7 dni. A od tego tygodnia zaczynamy promo z Androidem.” – poinformował nas Paweł Jędrysiak z Digital Melody.

Jak znam życie, Hardway dopiero się rozpędza, a wraz z promocją na Androida pewnie dobije kilku ładnych milionów. Co więcej, grę promuje u siebie samo Apple. Praktycznie od razu Hardway zostało wyróżnione w działach „Newly discovered indies”, „New games we love” i „Best Updates”. Z naszej strony gratulacje i czekamy na kolejne wielkie osiągnięcia.

Pobierz Hardway z App Store (iOS) i Google Play (Android).

Comments

comments