Gigantyczny sukces z PC trafił na konsole najnowszej generacji i doczeka się fizycznego wydania.

Produkcja ekipy Render Cube miała pecetową premierę we wrześniu 2020 roku i do tej pory sprzedała się w oszałamiającej liczbie 1 miliona kopii. Studio rozrosło się i przygotowało porty na PlayStation 5 i Xboksa Series X|S. Ale to nie wszystko, bo średniowieczny survival-RPG Medieval Dynasty na konsolach otrzyma także wersję pudełkową. Za jej wydanie odpowiada Signature Edition Games, które w portfolio ma już trzy rodzime produkcje: House Flipper, Frostpunk i Trash Sailors.

Wydawca uruchomił już zamówienia przedpremierowe w cenie 35 euro, czyli około 170 zł (kurs 1 euro = 4,85 zł). Będzie również dostępna u „głównych sprzedawców detalicznych” od 25 listopada.

W pudełkach na konsolę PlayStation 5 wyszło już 13 gier (kolejne 5 jest zapowiedzianych), a na Xboksa Series X|S trafiło 11 tytułów (jeszcze 4 zapowiedziane).

W grze Medieval Dynasty wcielasz się w młodzieńca, któremu udało się uciec przed wojną i chce być jedynym panem swojego losu. Zaczynasz samotnie, nie masz wiedzy ani pieniędzy, ale z czasem opanujesz wiele dziedzin i staniesz się liderem społeczności oraz założycielem bogatej dynastii, której przeznaczeniem jest rządzić przez wiele pokoleń. Do Twoich obowiązków należy obrona przed dzikimi zwierzętami, polowanie, zbieranie zasobów i wytwarzanie narzędzi, budowa domu, a wreszcie i całej prężnie działającej wioski. To wszystko w połączeniu z założeniem rodu przekłada się na niepowtarzalną, eklektyczną rozgrywkę. Surowe zimy i nieprzewidziane zdarzenia wystawią Twoje umiejętności na próbę.

Comments

comments