Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, gliwickie studio The Farm 51 przygotowało nie lada gratkę dla kolekcjonerów. Jest nią 100 wyjątkowych edycji specjalnych World War 3.

Wersja okolicznościowa zawiera kolekcję różnych militarnych gadżetów oraz grę World War 3. W zestawie znajdziecie plecak marki Helikon Tex z naszywką WW3, koszulkę okolicznościową z nadrukiem polskiego żołnierza i logo gry z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości RP, metalowy nieśmiertelnik, przypinkę, numerowany plakat okolicznościowy, naszywkę Fundacji “Sprzymierzeni z GROM” oraz folder z kluczem do gry.

Sto zestawów w cenie 333 zł za sztukę trafiło na aukcję. Całość zysków zostanie przekazana na Fundację „Sprzymierzeni z GROM„, która wspiera poszkodowanych w służbie żołnierzy oraz funkcjonariuszy innych służb. Ponad 2/3 zestawów już zostało kupionych, więc patrząc na zainteresowanie raczej szybko się skończą, a na konto fundacji wpłynie konkretne 33 300 zł.

O Fundacji „Sprzymierzeni z GROM”
„Statutowym celem Fundacji jest wsparcie socjalne i organizowanie opieki zdrowotnej dla funkcjonariuszy służb mundurowych, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu w wyniku pełnienia służby w kraju lub za granicą oraz działania wspomagające ich rodziny w celu przezwyciężenia trudnej sytuacji życiowej i wyrównywania szans. Fundacja chciałby otoczyć szczególną opieką dzieci funkcjonariuszy mundurowych, którzy pełniąc służbę utracili życie lub zdrowie, w tym głównie dzieci polskich żołnierzy.”

Comments

comments