Dopiero co Techland Wydawnictwo zapowiedziało wydanie pudełkowego i rozszerzonego Layers of Fear: Masterpiece Edition, a tu kolejne dobre wieści od krakowskiego studia Bloober Team.

Od dawna wiedzieliśmy, że horror Layers of Fear zmierza w świat wirtualnej rzeczywistości. Dziś spółka poinformowała, że premiera Layers of Fear: Solitude na platformie Google Daydream odbędzie się jeszcze w tym roku – w ostatnim kwartale 2016 r. Tytuł ten przeszedł wiele zmian, dostosowując świat do wymagań VR. Brzmi ciekawie, zobaczymy jak będzie w praktyce.

„W Layers of Fear: Solitude przemierzysz zmieniającą się w czasie rzeczywistym wiktoriańską rezydencję i zagłębisz się w kruszącej się psychice szalonego malarza, próbującego stworzyć swoje Magnum Opus.”

Przypomnę tylko, że Bloober Team wydał ostatnio pierwszy dodatek Inheritance – w którym wcielamy się w córkę bohatera gry. Do tego Techland Wydawnictwo zapowiedziało pudełkową wersję Layers of Fear: Masterpiece Edition, ze wspomnianym DLC, OST, plakatem, artbookiem i cyfrowym fankitem. Brać, bo warto.

Comments

comments