Mistrzowie trollowania, ciętych ripost i kreatywnej agresji słownej – macie swoje pięć minut. W nowej grze Vile Monarch oraz naszym konkursie.

Oh…Sir! cieszyło się sporym zainteresowaniem ze względu na cenę (a raczej jej brak) oraz ciekawą tematykę. W końcu ile znacie gier, w których dwie osoby przerzucają się kreatywnymi, ale mimo wszystko niezbyt miłymi określeniami? Dzięki ekipie Vile Monarch jeżdżenie po sobie stało się jeszcze bardziej kreatywne i wirtualne. W końcu całość odbywa się na ekranie komputera, w rzeczywistości przecież wszyscy się bardzo lubimy.

Oh…Sir! The Insult Simulator to kontynuacji tej gry, która właśnie dzisiaj trafiła do sprzedaży. Tym razem trzeba sięgnąć do portfela, ale za to w zamian czeka na was znacznie bardziej rozbudowana gra, między innymi z multiplayerem, także w wersji mobilnej. Grać ze znajomymi można więc wszędzie, trzeba tylko całkiem nieźle operować językiem angielskim.

Jeśli potraficie wykazać się sporą kreatywnością mamy dla was konkurs – napiszcie w komentarzach tekst, który idealnie pasowałby do klimatów Oh…Sir!. Chodzi o jedno oryginalne zdanie, którym możecie pocisnąć kogoś. Nawiązania do polskiego gamedev-u nie są wymagane, ale kto wie, może przychylniej na nie spojrzymy. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy kodem na steamową wersję Oh…Sir! The Insult Simulator. Tylko pamiętajcie, bez przekleństw i z umiarem. W końcu mówimy o grze kreatywnej i zabawnej, a nie chamskiej. Na wasze odpowiedzi czekamy do końca tygodnia.

Comments

comments