Sobotę zaczynamy na bogato, a co, kto nam zabroni. Na tapetę trafia nominowana do nagród Digital Dragons, polska strategia turowa Hard West od studia CreativeForge Games.

I to nie byle jaka, bo łącząca ze sobą światy Dzikiego Zachodu i zjawisk paranormalnych. Zresztą miłośnicy tego gatunku na pewno o niej słyszeli, zwłaszcza, że oceny zbierała naprawdę wysokie. Co prawda w międzyczasie dowiedzieliśmy się, że twórcy pracują nad kolejną grą, ale mi w pamięci bardziej siedzi rewelacyjna Edycja Kolekcjonerska, którą mam w swojej przepastnej kolekcji. Ale do brzegu.

W związku z rocznicą jej wydania – najlepszego dla ekipy CreativeForge Games, w której mamy wielu przyjaciół! – postanowiliśmy zorganizować konkurs. Do zgarnięcia pięć kodów Steam na Hard West, więc jest o co się pojedynkować. A zasady są banalne. W komentarzach pod tym newsem lub pod wpisem o konkursie na naszym Facebooku wystarczy wymienić postać lub film, który najbardziej kojarzy się Wam z Dzikim Zachodem. Banał. A rozwiązanie w poniedziałek, wtedy to poznamy pięciu rewolwerowców, którzy ustrzelą Hard Westa. Do dzieła!

Comments

comments