Jeśli liczyliście, że w styczniu zagracie w Sniper: Ghost Warrior 3, niestety musicie zmienić plany. Gra zalicza kolejne opóźnienie. 

Nad produkcją podobno pracuje obecnie 100 osób, które skupione są na polerowaniu rozgrywki. Sporo, chociaż w najbardziej intensywnym okresie Snipera 3 robiło około 300 ludzi. Aktualnie szlifowane są ostatnie elementy jak optymalizacja i naprawianie błędów.

Jak zwykle przy takich okazjach Marek Tymiński, prezes CI Games, nie oszczędza w słowach. Według niego Sniper: Ghost Warrior 3 można porównać do Far Cry 4 i Metal Gear Solid 5. Jasne, wszystkie te gry mają otwarty świat i dają sporą swobodę w rozgrywce, ale jednak gdzie Far Cry i Metal Gear Solid, a gdzie Sniper: Ghost Warrior. Po tylu wtopach wolałbym jednak najpierw zobaczyć gotowy produkt, a dopiero potem słyszeć o porównaniach do najlepszych serii w gatunku. Z Lords of the Fallen było blisko, ale jednak troszkę zabrakło. Dotychczas publikowane materiały wyglądają obiecująco, ale dobrze wiemy ile razy już się na tym przejechaliśmy i nie mam na myśli tylko gier CI Games.

Wszystko wyjaśni się w kwietniu. Szczerze, liczę na dobrą grę, nawet jeśli nie mam w zwyczaju pisać o CI Games samych pięknych słów.

Źródło: Puls Biznesu

Comments

comments