Studio 7Levels ogłosiło nową strategię, której głównym punktem jest wejście na nowe platformy.

Krakowskie studio do tej pory było znane głównie z wydawania gier na Nintendo Switch. Czasy się jednak zmieniają i deweloper chce wejść na nowe platformy – PC oraz Xbox One. Pierwszym przeportowanym tytułem będzie zeszłoroczne Jet Kave Adventure. Premiera planowana jest na II kwartał bieżącego roku. Nieco wcześniej switchowa wersja otrzyma aktualizację, która doda do gry tryb arcade, rankingi online oraz achievementy.

Powyższe plany nie oznaczają jednak, że 7Levels ograniczy swoją aktywność na Switchu. Wręcz przeciwnie, w planach jest kilka nowych produkcji. Jeszcze w tym kwartale na sprzęcie Nintendo pojawi się nowa produkcja dewelopera z mniejszym budżetem. Czekają nas również premiery gier zewnętrznych studiów, które 7Levels tylko portuje. Będzie to udana gra logiczna Inbento od studia Afterburn oraz Easy Game Builder, Crowdy Farm i Crowdy Farm Puzzle z portfolio Incuvo. W III kwartale krakowska ekipa wyda na Switcha jeszcze dwie kolejne produkcja zewnętrznych deweloperów. Jedną z nich jest dzisiaj ogłoszone Solitaire TriPeaks Rose Garden: love flowers 2020, które oryginalnie stworzyło słowackie studio Inlogic Software.

W tym samym czasie 7Levels pracuje nad kolejną, dużą (jak na swoje możliwości) grą. Projekt na razie znajduje się w fazie prototypowania. W planach jest samodzielne sfinansowanie produkcji lub nawiązanie współpracy z wydawcą, co pozwoli zwiększyć budżet. Premiera wstępnie planowana jest na 2021 rok.

Comments

comments