Jest również pierwszy trailer, na którym możemy zobaczyć jak w akcji prezentuje się debiutancka produkcja ekipy Telepaths Tree.

Na poniższym wideo widać przede wszystkim, że Inner Chains powinno zachwycać niesamowitym designem świata. Przy okazji okazało się (to przynajmniej sugeruje zwiastun), że w rozgrywce duże znaczenie powinna mieć walka. Na razie jednak za wcześnie, aby mówić czy Telepaths Tree przygotuje shootera, czy strzelanie będzie tylko dodatkiem.

Moje największe obawy wiążą się właśnie ze strzelaniem. Na trailerze wygląda ono dosyć drętwo i poniżej obecnych standardów, ale być może to nie problem samej gry, a źle zmontowanego wideo. Pamiętajmy również, że do końca prac nad Inner Chains jeszcze kawał drogi. Twórcy właśnie ruszyli z kampanią na Kickstarterze. Do zebrania jest skromne 10 tysięcy dolarów. Po osiągnięciu kolejnych progów deweloper obiecuje dodanie głównie większej ilości przeciwników, ale za uzbieranie 70 tysięcy dolarów przygotuje alternatywne zakończenie.

Co jeszcze ciekawego dowiedzieliśmy się o grze? Telepaths Tree pracuje nad wsparciem dla VR, a za muzykę odpowiada niejaki Michał Staczkun, którego utwory możecie posłuchać tutaj. Jednym z ważniejszych elementów rozgrywki ma być roślinność, która często będzie równie zabójcza co przeciwnicy.

Podoba się? Inner Chains na Kickstarterze możecie wspierać tutaj. Jeśli ktoś nie chce jeszcze sięgać do portfela, może wspomóc rodzimych twórców na Steam Greenlight. Ja kilka wątpliwości mam, ale mimo wszystko trzymam kciuki i czekam na więcej materiałów z rozgrywki.

Comments

comments