Dawno temu House Flipper wyszedł w pudełkach w podstawowej wersji na wszystkie konsole, teraz otrzymamy kolejną.

W sumie nie ma się co dziwić, bo wiele milionów sprzedanych kopii symulatora remontowania domów mówi samo za siebie. Wielki hit studia Empyrean na konsolach miał premierę w roku 2020, więc dlaczego teraz dostajemy nową edycję? Sprawa jest prosta, w lutym wyszedł dodatek House Flipper: Pets. Wprowadza on do remontowej gry możliwość przygarnięcia zwierząt domowych oraz stworzenia wyjątkowego hotelu dla innych zwierzaków. Jak wiadomo, czteronogi uwielbiają prawie wszyscy, DLC zbiera świetne oceny i zapewne sprzedaje się na pniu.

W związku z tym Merge Games (wydawca pudełkowej wersji) i Frozen District zapowiedzieli House Flipper: Pets Edition, które w fizycznym wydaniu trafi na PlayStation 4 i Switcha.

„W twoim idealnie urządzonym domu pojawi się ktoś nowy! Dzięki Pets DLC będziesz mógł przygarnąć zwierzaka, który spędzi z tobą cudowny czas. Twój futrzasty przyjaciel reprezentuje jedną z dziesięciu popularnych ras psów lub kotów, ale to nie koniec nowości! Dodatek umożliwi Ci również zaopiekowanie się królikiem, żółwiem, papugą czy chomikiem! Przygarnij pupila i spraw, żeby dobrze poczuł się w twoim domu! Zbuduj wyjątkową relację dzięki zabawom i nauce, by stał się twoim życiowym kompanem.”

House Flipper: Pets na PS4 i Switcha wyjdzie 25 sierpnia, a już teraz na stronie Signature Edition Games można składać zamówienia przedpremierowe. Cena: 40 euro, czyli około 179 zł (kurs: 1 euro = 4,47 zł).

Comments

comments