Scenarzystka serialu ogłosiła, że Henry Cavill, jeszcze niedawno znany jako Superman, wcieli się w role Geralta z Rivii.

O wyborze aktora, który wcieli się w głównego bohatera serialu poinformowała scenarzystka, Lauren S. Hissrich. Za pośrednictwem Twittera zachwalała Cavilla twierdząc, że po pierwszych spotkaniach zobaczyła w nim idealnego kandydata do tej roli.

Henry Cavill znany jest przede wszystkim z roli Supermana w ostatnich filmach z tym komiksowym superbohaterem. Ostatnio można było go również zobaczyć w Mission: Impossible – Fallout, gdzie odgrywa jedną z kluczowych ról. Na ten moment niestety nie wiemy kto w serialu Netflixa wystąpi u jego boku. Premiera dopiero w 2020 roku.

Jak o wyborze Cavilla na Geralta pisze Tomasz Bagiński, który również jest zaangażowany w stworzenie serialu? On również twierdzi, że po tym co miał okazję zobaczyć jest bardzo podekscytowany. Jest nawet rysunek, w którym możemy zobaczyć jak może wyglądać Biały Wilk w serialu. Rysy twarzy bardzo zbliżone do Geralta z trzeciej części gry. Można sobie wyobrazić, że tak mógł wyglądać młody wiedźmin.

Comments

comments