Dwie udane polskie produkcje niedługo trafią na konsolę Nintendo. Daty premiery nie są zbyt odległe.

Zacznijmy od Golf Peaks, pierwszej produkcji łódzkiej ekipy Afterburn. Za port i wydanie odpowiada krakowskie 7Levels, twórcy średnio udanego Castle of Heart. Gold Peaks pojawi się na Switchu 14 marca. Gra będzie dostępna w cenie 5 euro. Wersja na PC i mobilki była bardzo wysoko oceniana, a więc posiadacze hybrydy Nintendo powinni poważnie zainteresować się tym tytułem. Coś czuję, że sam wykorzystam okazję i z okazji tego portu wreszcie sprawdzę Golf Peaks.

[Aktualizacja] Znamy już dokładną datę premiery Hard West na Nintendo Switch. Gra pojawi się w sprzedaży w cenie 19,99 euro/dolarów 7 marca. W zestawie znajdzie się dodatek DLC Scars of Freedom.

Druga produkcja to Hard West, strategia turowa autorstwa pogrążonego w kryzysie CreativeForge Games. Tym razem niestety musimy zadowolić się tylko dosyć ogólną datą. Na razie gra przeszła certyfikację. Ekipa Forever Entertainment, udziałowiec spółki UF Games, która odpowiada za port i pracę wydawniczą, ogłosiła że Hard West pojawi się w sprzedaży w ciągu najbliższego miesiąca.

Comments

comments