Wspólnego bohatera – „Kolesia z Postala”! Tak, tak, Ekipa Vile Monarch dogadała się z legendarnym studiem Running With Scissors.

Jeśli ktoś nie wie co to Postal, to pewnie jest młody, więc można wybaczyć. Przypomnę tylko, że to legendarna już seria bardzo brutalnej i kontrowersyjnej gry. Mordowanie bezbronnych, tłumik z kota czy oddawanie moczu na inne postacie, w tym ciała. Prawda, że grubo? No i właśnie główny bohater gry zwany „Koleś z Postala”, odnalazł się nieprzypadkowo w polskim Oh…Sir!! The Insult Simulator?. A jak do tego doszło, wyśpiewał mi zwyzywany na pojedynek na czerstwe suchary Kacper Kwiatkowski z Vile Monarch.

„Chociaż może to brzmieć jak tekst sprytnego marketingowca, w naszym wypadku naprawdę chodziło o spełnienie prośby graczy (zatrudnienie sprytnego marketingowca jest jednak bardziej kosztowne niż czytanie komentarzy na Steamie :)). Po tym, kiedy dodaliśmy Lo Wanga i Serious Sama, wiele osób zaczęło pytać o inne gościnne występy. Większość z tych próśb była niestety nierealna – choć i tak próbowaliśmy je spełnić, z pewną Dużą Gwiazdą na D zaszły nawet całkiem daleko, nim rozbiły się o zawiłości praw do marki. Z Postalem postawiliśmy na szczerość i bezpośredniość – napisaliśmy maila do Szefa Wszystkich Szefów w Running With Scissors, który zupełnie niespodziewanie okazał się miłym facetem i z miejsca dał zielone światło. Jego ludzie załatwili nawet udział aktora Ricka Huntera i wyreżyserowali sesję nagraniową” – mówi Kacper Kwiatkowski.

Żeby życie było tak proste… Co do „Dużej Gwiazdy na D”, w komentarzach czekam na Wasze propozycje, a tymczasem dopytałem jeszcze, co dalej z Oh…Sir!! The Insult Simulator.

„Odnośnie dalszych planów, to mamy takowe, ale dotyczą wyłącznie Oh…Sir! The Hollywood Roast, a aktualizacja z >Kolesiem z Postala< będzie prawdopodobnie ostatnią dla The Insult Simulator. Po wszystkich aktualizacjach gra i tak spuchła do rozmiarów znacznie wyprzedzających standardy na tej półce cenowej.”

Przypomnę tylko, że Oh…Sir!! The Insult Simulator kosztuje na Steamie 1,99 euro, czyli jakieś 8 zł. OSIEM, ZŁOTYCH. Wasze bezglutenowe late z mleka od krów jedzących soję na wolnym wybiegu kosztuje trzy razy tyle 😉 No i jest też na konsole, więc brać bez pytania.

Comments

comments