CI Games opublikowało nowe informacje na temat nadchodzącego – mam nadzieję hitu – Sniper: Ghost Warrior 3. Ostatnio wystartowały zapisy do bety, jednak szczegóły dotyczące bohaterów wydały mi się bardzo ciekawe. Jak w brazylijskiej telenoweli.

Głównym bohaterem jest marine, 38-letni Jon „Lodestar” North, który w Gruzji ma poczęstować kulką przywódców ruchu separatystycznego. Wojna, destabilizacja kraju, zamachy – wiadomo. Otrzymuje on jednak informacje, że jest tam przetrzymywany jego młodszy brat, 28-letni Robert „Kestrel” North. Co więcej, był uznawany za MIA – zaginionego w akcji, a później za zmarłego, gdyż dwa lata wcześniej Jonowi nie udało się uratować juniora i wszyscy myśleli, że wącha kwiatki od spodu. Ale to jeszcze nic. Na drodze Jona pojawi się najemnik, 32-letnia Gruzinka Lydia „Lynx” Jorjadze, z którą to kilka lat wcześniej bohater miał gorący romans… Po czym jak rasowy facet zostawił ją na lodzie. A że serce nie sługa… Jeszcze niech się okaże, że ma dziecko i nie wie który z braci jest ojcem 😉

Trochę sobie pożartowaliśmy, ale tak prezentuje się scenariusz. Dla mnie i tak ważniejsze są headshoty i nowa jakość Sniper: Ghost Warrior 3. Otwarty świat, dynamiczne warunki atmosferyczne, cykl dnia i nocy, dostosowywanie broni i zabawek oraz różne drogi do celu. Co prawda mam zamiar bawić się w snajpera, ale instynkt Rambo będzie mocno dawał się we znaki.

A w Sniper: Ghost Warrior 3 zagramy 4 kwietnia na pecetach, PlayStation 4 i Xboksie One. Nie będę zaprzeczał, że jaram się jak napalm o poranku.

Comments

comments