W kraju, w którym tak popularna jest seria Phoenix Wright, pomysł na Bohemian Killing musiał wypalić. Dzięki temu produkcja Marcina Makaja trafi do Japonii. Oczywiście w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One.

Port gry jest już niemalże gotowy. Brakuje tylko japońskiej wersji językowej oraz aktualizacji zawierającej nową zawartość, która za jakiś czas pojawi się również na PC. Na razie Marcin nie chce jednak zdradzać co się w niej znajdzie. Czas pokaże ile planowanych zmian uda się wprowadzić, stąd brak konkretnych deklaracji. Wersja na PS4 Pro obsłuży dodatkowo 4K. Posiadacze Xboksa One będą musieli obyć się bez tych atrakcji, ale może zmieni się to po premierze Scorpio. Data premiery wersji na konsole również nie jest jeszcze znana.

Wersja konsolowa powstała dzięki współpracy z dużym japońskim wydawcą. Ponownie, Marcin nie mógł wiele powiedzieć ze względu na zapisy w umowie. Zdradził mi jednak, że prowadzi rozmowy z wydawcami zainteresowanymi wprowadzeniem gry na pozostałe rynki. Plan jest taki, aby konsolowy Bohemian Killing zadebiutował na całym świecie w tym samym czasie.

Comments

comments