Historyczny RTS Ancestors Legacy od gliwickiego studia Destructive Creations wystartował właśnie z otwartą betą.

Totalną rzeź w średniowiecznych realiach ogrywałem podczas launch-imprezy bety multiplayera. Co tam się działo! Nie tylko rozbudowywanie bazy, produkowanie jednostek, pozyskiwanie surowców, a przede wszystkim walka. Od podchodów po otwartą potyczkę na ubitej ziemi. I tu mam dla was bardzo dobrą informację. Wydawca – 1C Company – poinformował, że 6 lutego wystartuje otwarta dla wszystkich beta. Czy warto zagrać? Retoryczne pytanie.

Co więcej, w nowym trailerze nie podają daty premiery Ancestors Legacy, za to znalazła się ona w opisie filmu na ich kanale w serwisie YouTube. Gra ma zadebiutować na PC i Xboksie One 22 maja tego roku. Zakup obowiązkowy. Gra trafiła do naszego zestawienia „90 polskich gier, w które zagramy w 2018 roku„.

„Ancestors Legacy to strategia czasu rzeczywistego kładąca nacisk na taktykę i dowodzenie drużynami. Gra czerpie inspirację z historii średniowiecznej Europy i przedstawia dzieje oraz starcia czterech różnych frakcji – Wikingów, Anglosasów, Germanów i Słowian.”

Źródło: Gram.pl

Comments

comments