Nowa produkcja z portfolio Fat Dog Games przeniesie nas do amerykańskiego lasu pełnego duchów. My z kolei będziemy im robić zdjęcia.

Devil’s Tramping Ground to pole kempingowe w Karolinie Północnej, o którym krążą legendy. Podobno ludzie spędzający tam noc znikają bez śladu. Wspaniałe miejsce dla łowców zjawisk paranormalnych. W taką właśnie osobę wcielimy się w Apparition, horrorze który właśnie trafił do portfolio Fat Dog Games. Na zapowiedź wydawca przygotował pierwszy trailer.

Gameplay to przede wszystkim komunikacja z upiorami za pomocą tabliczki Ouija. Jak już się pojawią, naszym zadaniem jest uwiecznienie ich obecności za pomocą kamery. Niektóre potwory są jednak na tyle niebezpieczne, że najlepiej chować się przed nimi i czekać do świtu. Im więcej materiału uda się zebrać tym wyższy wynik i pozycja na tablicy wyników.

Za Apparition odpowiada jednoosobowe studio MrCiastku. Na koncie młodego twórcy jest już jeden horror – Shadows 2: Perfidia. Od premiery w marcu 2017 roku sprzedaż (wg Steam Spy) wyniosła ponad 150 tysięcy kopii. Imponujące. Bardzo, bardzo imponujące (nawet przy cenie 2$).

Comments

comments