Rozgrywki sieciowe w Sniper: Ghost Warrior 3 miały być dostępne od premiery. Miały, ale ich nie było. Doczekaliśmy się ich za to dziewięć miesięcy później.

Ja nie wiem, czy ktoś jeszcze w to gra. Trzecia część Snajpera ma swoje plusy i sporo minusów, ale czy przy takiej liczbie premier ktoś wróci do gry wydanej w kwietniu ubiegłego roku? Jeśli jednak znajdą się jacyś śmiałkowie to informuję, że multiplayer jest dostępny na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. A co dostajemy w zamian za dłuuuuugie czekanie?

– 3 rodzaje rozgrywek: – Bounty hunter, Sharpshooter i Team Deathmatch
– 4 mapy – Frozen Lake, Monastery, Wind Tunnel, Village
– 2 dodatkowe mapy z DLC – Canyon map i Containers

Do dyspozycji jest 16 broni, 24 modele postaci i gadżety przeznaczone do zabawy w multi. CI Games chwali się też wyeliminowaniem kilku błędów. Jestem ciekaw ile osób w to zagra po takim czasie.

Spółka nie opublikowała żadnego trailera/teasera, ani obrazków. Czyżby czegoś się bali? Jedyne co znalazłem, to fatalnej jakości obrazek, który wrzucili w media społecznościowe.

Comments

comments

O Autorze

Lubię polskie gry. Piszę o nich na Graczpospolita.pl, PolskiGamedev.pl oraz w miesięczniku PSX Extreme, a mówię w audycji Giermasz w Radiu Szczecin. Marzę o zebraniu kolekcji wszystkich pudełkowych wydań rodzimych produkcji.

Podobne Posty