Jedna z najpopularniejszych polskich gier niezależnych na razie nie otrzyma kontynuacji. Dostaniemy za to 60 Seconds! Atomic Adventure.

Pod tą nazwa kryje się mobilna wersja hitu z PC. Do tej pory (via SteamSpy) 60 Seconds! kupiło już ponad 200 tysięcy osób. Wynik ten na pewno będzie znacznie bardziej imponujący ze względu na zbliżającą się premierę na urządzeniach z systemem iOS.

Spodziewałem się, że prędzej 60 Seconds! trafi na konsole, ale w sumie mobilki to nie jest głupie miejsce dla takiej gry. Jeśli pierwszy etap każdej rozgrywki, a więc zbieranie przedmiotów będzie dobrze rozwiązany (w końcu w dużym stopniu opiera się on na zręczności), później nie powinno być problemów. 60 Seconds! to coś w stylu gry logicznej, a więc na ekranie dotykowym sterowanie powinno się bardzo dobrze sprawdzić.

Premiera 22 września. Nie liczcie jednak na darmochę. 60 Seconds! Atomic Adventure to płatna gra, za którą do 6 października trzeba będzie zapłacić 2,99$. Później skończy się promocja -25%. Nie jest to mało jak na produkcję mobilną, ale w sumie  gra Poznaniaków z Robot Gentleman potrafi przyciągnąć do rozgrywki. Po zakończonej partii często pojawia się chęć spróbowania jeszcze raz z nadzieją, że tym razem doczekam się ratunku wojska i nie pozabijam całej rodziny.

Comments

comments