CI Games opublikowało podsumowujący pierwsze półrocze raport, który dostarcza kilku nowych informacji na temat serii Lords Of The Fallen.

Pierwsze 6 miesięcy to przede wszystkim prace nad produkcją i promocją Sniper: Ghost Warrior 3, której premiera ma nastąpić 27 stycznia 2017 r. Jak wiemy, CI Games tworzy także dwiegry związane z marką Lords Of The Fallen i tu padają interesujące szczegóły.

„Jesienią tego roku Emitent planuje premierę gry Lords Of The Fallen na telefony komórkowe oraz tablety. Gra obecnie jest testowana na wybranych rynkach i będzie dystrybuowana w modelu Free to Play.”

Za jesień rozumie się w naszym kraju okres od 23 września do 22 grudnia, więc na mobilnego LotF możemy poczekać nawet 3 miesiące. Mikropłatności, model F2P i dodatkowy dochód z reklam nie jest tutaj zaskoczeniem. Martwi mnie tylko brak jakichkolwiek materiałów promocyjnych, obrazków czy filmów. A co z „dużą” kontynuacją LotF?

„Emitent prowadzi także prace koncepcyjne nad grą Lords Of The Fallen 2, której premiera planowana jest na 2018 r.”

Początkowo miał być rok 2017, ale widać studio nie wyrabia się z trzema produkcjami na raz. Osobiście wolę poczekać, a dostać konkretną grę, a po jedynce można się tego spodziewać. Warto wspomnieć, że część pierwsza jest dostępna „za darmo” we wrześniowej ofercie PlayStation Plus.

Przypomnę tylko, że po Gamescomie, gdzie zaprezentowano długi materiał wideo z Sniper: Ghost Warrior 3, wróciła wiara w tę serię. Gra wygląda naprawdę nieźle, więc jest na co czekać.

Comments

comments