Wiele wybuchów nuklearnych temu studio Robot Gentleman wydało grę 60 Seconds! Rodzinny survival po katastrofie atomowej bardzo przypadł ludziom do gustu, a ekipa po ponad dwóch latach doszła do wniosku, że wyda ją także na konsole.

Podczas targów Gamescom w Kolonii zapowiedzieli wydanie 60 Seconds! na najnowszą konsolę Nintendo. Czyli nasza lista polskich gier na Switcha rozrasta się w zastraszającym tempie. W rozmowie z Piotrem Żygadło z Robot Gentleman dowiedziałem się, że pracują też nad wersją na PlayStation 4 i Xboksa One. Starają się skończyć je do końca tego roku.

Ambitne plany, bo przecież pracują ostro nad cinematic platformerem Stray, a na zbliżających się targach PGA mają zamiar zapowiedzieć nową grę. Trzymam kciuki i jestem ciekaw, jak pójdzie im z 60 Seconds! na konsolach. W czerwcu chwalili się imponującymi danymi sprzedażowymi wersji pecetowej i mobilkach, więc pieniędzy na rozwój nie powinno im zabraknąć. Co do zapowiedzi na PGA, będę i na pewno zdam Wam relację. Przypomnę tylko, że rok temu zapowiedzieli właśnie Stray, ale od tego czasu o projekcie jest trochę cicho.

Comments

comments