Z historii współpracy wydawcy Forever Entertainment i studia Madman Theory Games można by zrobić telenowelę lub co najmniej osobny tekst. Ale ominę te wątki, by skupić się na sci-fi survival horrorze Hollow.

Pod koniec ubiegłego roku Forever Entertainment zapowiedziało, że pracują nad FPS-em, który ma mieć premierę na przełomie 2016 i 2017 roku. Hollow w pierwszej kolejności ma pojawić się na pecetach, a później na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. I właśnie teraz spółka zaprezentowała kilka nowych obrazków z gry, które trzeba przyznać, wyglądają całkiem nieźle. No ale to tylko zdjęcia.

Za Hollow odpowiada… no właśnie. W sumie studio Madman Theory Games zostało wchłonięte przez wydawcę Forever Entertainment, po czym ekipa odeszła i założyła kolejne. Z tego jednak wynika, że nad Hollow pracuje studio Madman, czyli twórcy logicznych gier Sparkle 2: Evo i Sparkle 3: Genesis, mieszanki RPG i hack’and’slasha Iesabel czy skasowanego po dwóch częściach, epizodycznego horroru Haunted Memories. Trochę to zawiłe, ale chyba wszystko się zgadza.

Co do Hollow to zobaczymy, bo studio Madman na swojej stronie internetowe chwali się umiejętnościami tworzenia w wirtualnej rzeczywistości. Sci-fi survival horror w VR? Czemu nie.

Comments

comments